Stimuleringsregeling organiseren bijeenkomsten 'Leven tot het laatst' start weer op 19 januari 2026
Nieuws19 januari 2026
Nieuws

Stimuleringsregeling organiseren bijeenkomsten 'Leven tot het laatst' start weer op 19 januari 2026

Nieuws 19 januari 2026

Het is vanaf nu mogelijk om via Palliaweb een aanvraag te doen voor bijeenkomsten die plaatsvinden in de periode 19 januari t/m 1 dec 2026.  De aanvraagperiode sluit op 22 februari of wanneer het budget op is.

Per bijeenkomst is er €500 beschikbaar en er kunnen maximaal vijf bijeenkomsten per aanvraag worden ingediend.

Nieuw dit jaar is dat het niet langer mogelijk is om als netwerk palliatieve zorg zelf een aanvraag te doen als hoofdaanvrager. Reden hiervoor is dat we in voorgaande jaren zagen dat veel netwerken aanvragen doen voor bijeenkomsten die uiteindelijk niet georganiseerd worden. Mocht dit problemen opleveren voor jou of jouw bijeenkomst, neem dan voor aanvraag contact op via de contactpersoon op deze pagina dan kijken we naar een oplossing.

Aanvragen

Wil je een aanvraag doen? Lees dan goed de voorwaarden op deze pagina door en vul het aanvraagformulier onderaan in.

Voor vragen, neem contact op met:
Laatst geactualiseerd: 19 januari 2026
Niet gevonden wat je zocht?
Mail de redactie
Mail de redactie met jouw evenement, nieuws of tool waar anderen baat bij kunnen hebben. Suggesties of klachten over informatie zijn ook zeer welkom. Met jouw inbreng kunnen we Palliaweb verbeteren.